Açıkgöz Tilkiler Doğa Koleji Kampanyası

camp acikgoztilki

Kampanya Katılım Şartları

01 . Kampanya Pronet Güvenlik Paketi aboneliği için 01.07.2012 - 01.10.2012 tarihleri arasında geçerlidir.

02 . Kampanya yalnızca belirtilen tarihler arasında Doğa Koleji tarafından gönderimi yapılan “Açıkgöz Tilkiler” broşürünü alıp kampanyadan yararlanmak isteyen, Pronet abonelik sözleşmesini, kampanya süresi içerisinde imzalamış ve montajı yapılmış müşteriler için geçerlidir.

03 . Doğa Koleji tarafından gönderimi yapılan “Açıkgöz Tilkiler” broşürünü alan kişiler 444 1 911 veya 0850 250 1 911 numaralı telefonlardan Çağrı Merkezimize ulaşarak “Doğa Koleji” kampanyasından yararlanmak istediğini belirterek veya www.Pronet.com.tr’den başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilir. Çağrı Merkezimiz tarafından ücretsiz keşif için kendilerine ulaşılarak randevu için uygun tarih belirlenecektir. Randevu alındıktan sonra Pronet Güvenlik’in sistem danışmanları tarafından ziyaret edilen kişilerin mekanına ve yaşam senaryolarına uygun olarak mekanlarının ücretsiz keşfi yapılacaktır.

04 . Keşif sonrasında kendilerine en uygun olan Pronet Güvenlik sistemi önerilecek ve onaylarıyla aktivasyon ücreti alınmadan ve yalnızca ilk ay abonelik bedelinde geçerli olmak üzere %50 indirimli olarak sözleşme imzalanması ve sistemin kurulum işlemleri tamamlanacaktır.

05 . Kampanyadan yararlanan kişilerin abonelik ücretleri ilk ayın sonunda normal ücretlendirmeye (indirimsiz) geçecektir.

06 . Mevcut Pronet aboneleri ücretsiz aktivasyon ve ilk ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkından, kendi isimlerine ait yeni bir sistem için abonelik sözleşmesi imzalamaları durumunda yararlanabilirler. Aksi takdirde sahip oldukları sistem ile ilgili bir promosyon olarak kullanamazlar.

07 . Ödemeler kredi kartı ile yapılır.

08 . Bu kampanya Pronet’in başka bir kampanyası ile birleştirilemez.

09 . Kazanılmış ücretsiz kullanım hakları, müşterinin montajının gerçekleşmesinin ardından kullanılmaya başlanacaktır.

10 . Müşteri, kendisine ait ikinci veya üçüncü bir sistem kurdurmak istediğinde ücretsiz aktivasyon ve ilk ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı verilmez.

11 . Sıva altı kablolama ihtiyacı olan sistemlerin kablolama bedeli kampanya kapsamında değildir.

12 . Fiyatlara KDV dahil değildir.

13 . Bu kampanya ile kazanılan ücretsiz aktivasyon ve ilk ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı nakde çevrilemez.

14 . Bu kampanyadan yararlanarak abonelik ücretinde ücretsiz aktivasyon ve ilk ay %50 indirim hakkı elde edebilmek için 24 ay taahhütlü Pronet Abonelik sözleşmesi imzalanması gereklidir.

15 . Kampanyaya katılan kişiler, iletişim bilgilerinin Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafına aktarılacağını kabul etmiş sayılır.

16 . Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3.parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır.

17 . Kampanya'ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya Koşulları’nı aynen kabul etmiş sayılır.

18 . Taraflar, Kampanya şartlarını, süresini ve Kampanya kapsamında temin edilecek hediyeleri değiştirme hakkını saklı tutar.