Pronet’le web sitesi sahibi olmak çok kolay!

camp kolaysite

Kolay Site müşterileri; size özel hazırlanmış Pronet Güvenlik Paketi’ne ücretsiz montaj ve ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim avantajıyla sahip olabilir, sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi 7 gün 24 saat güven altına alabilirsiniz.

Ayrıca eğer mevcut abonemizseniz Kolay Site’nin sunduğu ve Mini paket, Standart Paket ve Mega Paket internet sitesi paketlerinden birini satın almanız durumunda;

1. Seçtiğiniz paketin yıllık ücretinden %50 indirimli olarak yararlanma
2. Gittigidiyor.com’da 3 ay boyunca ücretsiz dükkan açma
3. Google’da 250 TL değerinde ücretsiz reklam yayınlama
4. Yenibiriş.com’da 400 TL değerinde eleman ilanını ücretsiz verme
5. Kaydet.com hizmetinden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanarak firmalarının Google haritalarına ve Google rehber servisine ücretsiz olarak kaydolmasını sağlayabilme avantajlarından faydalanabileceksiniz.

Kampanya Katılım Şartları:


1. Kampanya Pronet Güvenlik Paketi aboneliği için 16.04.2012 - 01.07.2012 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanya yalnızca belirtilen tarihler arasında Kolay Site’nin sunduğu Mini paket, Standart Paket ve Mega Paket olarak 3’e ayırdığı internet sitesi kurma paketlerinden birini satın almış Pronet abonelik sözleşmesini, kampanya süresi içerisinde imzalamış ve montajı yapılmış müşteriler için geçerlidir.
3. Kolay Site’nin sunduğu hizmetlerde yapılan satın alma işleminden sonra kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin iletişim bilgileri Kolay Site tarafından Pronet ile paylaşılacak olup Pronet Çağrı Merkezi tarafından ücretsiz keşif için kendilerine ulaşılarak randevu için uygun gün alınacaktır.
4. Randevu alındıktan sonra Pronet Güvenlik’in sistem danışmanları tarafından ziyaret edilen kişilerin mekanına ve yaşam senaryolarına uygun olarak mekanlarının ücretsiz keşfi yapılacaktır.
5. Keşif sonrasında kendilerine en uygun olan Pronet Güvenlik sistemi önerilecek ve onaylarıyla yalnızca ilk 3 ay abonelik bedelinde geçerli olmak üzere %50 indirimli olarak 24 ay taahhütlü sözleşme imzalanacak ve sistemin ücretsiz montaj işlemleri tamamlanacaktır.
6. Kampanyadan yararlanan kişilerin abonelik ücretleri ilk 3 ayın sonunda normal ücretlendirmeye (indirimsiz) geçecektir.
7. Mevcut Pronet aboneleri ücretsiz montaj ve ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkından, kendi isimlerine ait yeni bir sistem için abonelik sözleşmesi imzalamaları durumunda yararlanabilirler. Aksi takdirde sahip oldukları sistem ile ilgili bir promosyon olarak kullanamazlar.
8. Mevcut Pronet aboneleri ve Pronet’e yeni abone olacak müşteriler Kolay Site’den yapacakları satın alımlarda:

- Kolaysite.com’un Mini paket, Standart Paket ve Mega Paket olarak 3’e ayırdığı hizmet paketlerinden müşteri istediğini kendisi seçerek seçtiği paketin yıllık ücretinden %50 indirimli olarak yararlanabilecek.
- Gittigidiyor.com’da 3 ay boyunca ücretsiz dükkan açabilecek.
- Google’da 250 TL değerinde ücretsiz reklam yayınlayabilecek
- Yenibiriş.com’da 400 TL değerinde eleman ilanını ücretsiz verebilecek
- Kaydet.com hizmetinden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanarak firmalarının Google haritalarına ve Google rehber servisine ücretsiz olarak kaydolmasını sağlayabilecek

9. Mevcut Pronet abonelerimizin kampanyadan yararlanabilmesi için Kolay Site’den yapılacak satın alım işleminden önce isim,soy isim,iletişim bilgileri ve mevcut Pronet abonesi olduğunu belirten bir mail hazırlayarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermek olacaktır. Kolay Site tarafından mail atan kişiye geri kişiye geri dönülerek yukarıda belirtilen avantajlarla Kolay Site’nin sunduğu hizmetlerden yararlanması sağlanmış olacak
10. Ödemeler kredi kartı ile yapılır.
11. Bu kampanya Pronet’in başka bir kampanyası ile birleştirilemez.
12. Kazanılmış indirimli kullanım hakları, müşterinin montajının gerçekleşmesinin ardından kullanılmaya başlanacaktır.
13. Müşteri, kendisine ait ikinci veya üçüncü bir sistem kurdurmak istediğinde ücretsiz montaj ve ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı verilmez.
14. Sıva altı kablolama ihtiyacı olan sistemlerin kablolama bedeli kampanya kapsamında değildir.
15. Fiyatlara KDV dahil değildir.
16. Bu kampanya ile kazanılan ücretsiz montaj ve ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı nakde çevrilemez.
17. Bu kampanyadan yararlanarak ücretsiz montaj ve abonelik ücretinde ilk 3 ay %50 indirim hakkı elde edebilmek için 24 ay taahhütlü Pronet Abonelik sözleşmesi imzalanması gereklidir.
18. Kampanyaya katılan kişiler, iletişim bilgilerinin Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafına aktarılacağını kabul etmiş sayılır.
19. Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3.parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır.
20. Kampanya'ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya Koşulları’nı aynen kabul etmiş sayılır.
21. Taraflar, Kampanya şartlarını, süresini ve Kampanya kapsamında temin edilecek hediyeleri değiştirme hakkını saklı tutar.