Tatildeyken Gözünüz Arkada Kalmasın!

camp gezi

Gezisitesi üzerinden yaptığınız tatil alımları sonrasında, karşınıza çıkacak olan kampanya sayfasından "Kampanyaya Katılmak İstiyorum" seçeneğine tıklayarak, Gezisitesi müşterilerine özel hazırlanmış Pronet Güvenlik Paketi'ne ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim avantajıyla sahip olabilir, sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi 7 gün 24 saat güven altına alabilirsiniz.

Kampanya Katılım Şartları:


1. Kampanya Pronet Güvenlik Paketi aboneliği için 10.02.2012 - 12.03.2012 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanya yalnızca belirtilen tarihler arasında Gezisitesi.com internet sitesi üzerinden tur, cruise, veya otel seçeneklerinden herhangi birini satın alan ve satın alma işlemi tamamlandıktan sonra ekranda beliren ‘Katılmak İstiyorum’ teklifine olumlu yanıt veren Pronet abonelik sözleşmesini, kampanya süresi içerisinde imzalamış ve montajı yapılmış müşteriler için geçerlidir.

3. Gezisitesi.com internet sitesi üzerinden yapılan satın alma işleminden sonra çıkacak olan fırsat ekranına tıklayan ve Katılmak İstiyorum seçeneğini tercih eden kişilerin iletişim bilgileri Gezisitesi.com tarafından Pronet ile paylaşılacak olup Pronet Çağrı Merkezi tarafından ücretsiz keşif için kendilerine ulaşılarak randevu için uygun gün alınacaktır.

4. Randevu alındıktan sonra Pronet Güvenlik’in sistem danışmanları tarafından ziyaret edilen kişilerin mekanına ve yaşam senaryolarına uygun olarak mekanlarının ücretsiz keşfi yapılacaktır.

5. Keşif sonrasında kendilerine en uygun olan Pronet Güvenlik sistemi önerilecek ve onaylarıyla yalnızca ilk 3 ay abonelik bedelinde geçerli olmak üzere %50 indirimli olarak sözleşme imzalanması ve sistemin kurulum işlemleri tamamlanacaktır.

6. Kampanyadan yararlanan kişilerin abonelik ücretleri ilk 3 ayın sonunda normal ücretlendirmeye (indirimsiz) geçecektir.

7. Mevcut Pronet aboneleri ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkından, kendi isimlerine ait yeni bir sistem için abonelik sözleşmesi imzalamaları durumunda yararlanabilirler. Aksi takdirde sahip oldukları sistem ile ilgili bir promosyon olarak kullanamazlar.

8. Mevcut Pronet aboneleri, Pronet’e yeni abone olacak müşteriler ve Pronet çalışanları Gezisitesi.com dan yapacakları satın alımlarda, satın alım tutarının üzerinden %5 indirim hakkına sahip olacaktır.

9. Mevcut Pronet abonelerimiz belirtilen tarihler arasında Gezisitesi.com internet sitesi üzerinden yapacakları tatil satın alımlarında, satın alım tutarının üzerinden %5 indirim hakkına sahip olacaktır. Bunun için yapılması gereken satın alım işleminden önce isim,soy isim,iletişim bilgileri ve mevcut Pronet abonesi veya çalışanı olduğunu belirten bir mail hazırlayarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermek olacaktır. Gezisitesi tarafından kişiye gönderilecek kod profil sayfasındaki “indirim kuponu” bölümüne girilerek, satın alım tutarı üzerinden %5 indirim hakkı kullanılmış olacak. 10. Ödemeler kredi kartı ile yapılır.

11. Bu kampanya Pronet’in başka bir kampanyası ile birleştirilemez.

12. Kazanılmış ücretsiz kullanım hakları, müşterinin montajının gerçekleşmesinin ardından kullanılmaya başlanacaktır.

13. Müşteri, kendisine ait ikinci veya üçüncü bir sistem kurdurmak istediğinde ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı verilmez.

14. Sıva altı kablolama ihtiyacı olan sistemlerin kablolama bedeli kampanya kapsamında değildir.

15. Fiyatlara KDV dahil değildir.

16. Bu kampanya ile kazanılan ilk 3 ay abonelik bedelinde %50 indirim hakkı nakde çevrilemez.

17. Bu kampanyadan yararlanarak abonelik ücretinde ilk 3 ay %50 indirim hakkı elde edebilmek için 24 ay taahhütlü Pronet Abonelik sözleşmesi imzalanması gereklidir.

18. Kampanyaya katılan kişiler, iletişim bilgilerinin Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafına aktarılacağını kabul etmiş sayılır.

19. Gezisitesi.com tarafından toplanan üye bilgileri, kampanyaya katılmak isteyenler hariç Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ile paylaşılmayacaktır.

20. Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında farklı 3.parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır.

21. Kampanya'ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya Koşulları’nı aynen kabul etmiş sayılır.

22. Taraflar, Kampanya şartlarını, süresini ve Kampanya kapsamında temin edilecek hediyeleri değiştirme hakkını saklı tutar.