Pronet Plus Nedir?

Pronet Plus, Pronet'in size sağladığı mevcut hizmetlere ek olarak İnteraktif Güvenlik, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi gibi yepyeni hizmetlerin de içinde olduğu akıllı bir güvenlik hizmetidir.

Abonelik sistemi ile çalışan Pronet Plus hizmeti ile Pronet Plus aboneleri, her zaman son teknoloji akıllı güvenlik hizmetinden yararlanma fırsatına sahip olur ve bu hizmeti geliştirme ihtiyacı Pronet tarafından takip edilir. Pronet Plus hizmeti, mevcut Pronet alarm sistemi ile birlikte çalışır.

Pronet Plus ile artık her şey yolundayken bile, uzak olduğunuz evinizden ve sevdiklerinizden an ve an haberdar olup, güvenlik ve konfor için gerekli kontrollerinizi yapabileceksiniz. Yaşam senaryonuza uyarladığımız alarm sisteminiz, artık hayatınızın bir parçası haline gelecek.

nasil-calisir

Pronet Plus Size Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Pronet Plus ile İnteraktif Güvenlik, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pronet Plus hizmetinden yararlanmak için temel olarak interaktif güvenlik hizmetini edinmelisiniz. Tercihinize göre interaktif güvenlik hizmetine ek olarak ev görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimi hizmetlerinin tümünü bir arada kullanabilir ve komple bir akıllı güvenlik hizmetine sahip olarak Pronet Plus'ın tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz interaktif güvenlik yanında yaşam senaryonuza uygun hizmetlerimizden en çok ihtiyaç duyacaklarınızı ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.